Ańa Komorowska

Zabawy architektoniczne

Wychowanie przez budowanie

Data wydania
2021

Liczba stron
188

ISBN
978-83-958145-4-9 (wersja drukowana)
978-83-958145-5-6 (wersja elektroniczna)

Oprawa
miękka

Wymiary
148×210 mm

Projekt okładki i skład
Michał Rokita

Przez ponad 10 lat prowadziłam warsztaty architektoniczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie napisałam jednak książki ze scenariuszami zajęć. Proponowane zabawy to „klocki”, z których możesz tworzyć własne, autorskie programy.
Prowadziłam intensywne badania nad edukacją architektoniczną w Europie. Nie napisałam jednak książki teoretycznej na ten temat. Zdecydowanie bardziej wolę praktykę.
Moje dzieci uczą się w domu. Czy codziennie mamy warsztaty architektoniczne? Nie, bo nie o to chodzi. Zabawy z książki możesz wpleść w Wasze lekcje lub wykorzystać w czasie wolnym.
Książkę dedykuję rodzinom w edukacji domowej, edukatorom prowadzącym warsztaty architektoniczne i architektom prowadzących warsztaty partycypacyjne. I wszystkim, którzy lubią spędzać twórczo czas ze swoją rodziną.

bezpłatny NOTES ARCHITEKTA

Zwykłe i niezwykłe kratki 
dla małych i dużych architektów
do projektowania wnętrz, budynków i miast

skale 1:50/1:100/1:500
izometria i perspektywa

PARTNER KSIĄŻKI

Mammutico to producent wielkich, piankowych klocków.  

Naszą misją jest tworzenie bezpiecznej, przyjaznej i kreatywnej przestrzeni dla dzieci i dorosłych. Dlatego w naszych głowach narodził się pomysł na coś, co pozwala rozwijać wyobraźnię, angażować się w twórczość i zabawę, a jednocześnie jest bezpieczne i nowoczesne.

> mamutico.com